سرمایه گذاری در کانادا

مهاجرت به روش سپرده گذاری در کانادا

مهاجرت به روش سرما یه گذاری 800 هزار دلاری

کانادا در میزان تولید سرانه در دنیا دارای رتبه هشتم است. از تولیدات این کشور می توان به چوب، کاغذ، مواد غذایی، انواع فلز، نفت و صنایع شیمیایی اشاره نمود. برای کمک به اقتصاد کانادا و بهبود بازار کار کشور جذب سرمایه های خارجی می تواند یکی از راه های توسعه این بخش ها باشد.

سرمایه گذاران در کانادا با شرایط ویژه ای در اولویت پذیرش مهاجران هستند. وقتی صحبت از سرمایه گذاری در کانادا می شود، ممکن است این تصور پیش بیاید که سرمایه گذار باید میلیاردر باشد در صورتی که راه های بسیار هموارتری برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد. در این راستا می توانید از راهنمایی وکلای موسسه سفیر مهاجر استفاده نمایید.

سپرده گذاری 800 هزار دلاری

در این روش از سرمایه گذاری در کانادا در ابتدا می بایست دارایی افرادی که دارای تجربه تجاری و توان مدیریتی هستند، اثبات شود. به این معنی که دارایی های فرد به نام و یا در اختیار خودش باشد. در این زمینه داشتن اسناد رسمی و ثبتی الزامی است.

در مرحله بعد فرد مهاجر می بایست مبلغ 800 هزار دلار کانادا در یکی از بانکهای این کشور و به حساب دولت کانادا واریز نماید. این مبلغ به صورت امانت می باشد و پس از پایان دوره مورد نظر 5 ساله، به فرد مهاجر باز می گردد. شخص پس از واریز مبلغ 800 هزار دلار می تواند برای اخذ اقامت اقدام نماید.

فرد سرمایه گذار می بایست در طول ده سال گذشته حداقل 5 سال فعالیت شغلی داشته باشد که 2 سال از آن سابقه مدیریت باشد. مدیریت در این 2 سال می تواند در زمینه های تجارت، صنعت و کشاورزی در بخش های خصوصی، دولتی و یا سازمانهای بین المللی باشد.

سرمایه گذاری 800 هزار دلاری در کانادا

سرمایه گذاری و اخذ اقامت کانادا با 800 هزار دلار

خرید امتیاز اقامت

این روش از سرمایه گذاری به صورت خرید امتیاز می باشد. به این صورت که سرمایه گذار با مبلغ 230 هزار دلار کانادا که معادل سود مبلغ 800 هزار دلار کانادا در مدت 5 سال می باشد، می تواند امتیاز سپرده را خریداری نموده و مسیر مهاجرت را هموارتر نماید. این روش برای افرادی که ترجیح می دهند این مبلغ سرمایه را نزد خود نگه دارند، بسیار مناسب می باشد.

این روش یکی از آسان ترین روشهای سرمایه گذاری و دریافت اقامت کانادا می باشد. شما می توانید با تماس با مشاورین موسسه سفیر مهاجر و دریافت فرم درخواست این نوع از سرمایه گذاری پروسه اقامت خود را آغاز کنید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی با مشاورین موسسه حقوقی سفیر مهاجر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *