سرمایه گذاری در کانادا

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا

کانادا از لحاظ مساحت از بزرگترین کشورهای دنیاست. کشور کانادا به سبب همسایگی با ایالت متحده آمریکا رقابت نزدیکی بر سر بهترین بودن از لحاظ سیاسی، اجتماعی و اقتصادی دارند.

مهمترین استان کانادا، انتاریو می باشد که شهرهای اتاوا و تورنتو در آن قرار گرفته اند. این استان مرکز مسائل سیاسی و اقتصادی کشور کانادا نیز می باشد. کشور کانادا به دلیل جاذبه های گردشگری و تفریحی، انگلیسی و فرانسه بودن زبان مردم و مهاجر پذیر بودن، همیشه مورد توجه افراد مهاجر قرار می گیرد.

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کشورهای مختلف یکی از روش های گرفتن اقامت دائم این کشورها می باشد. خرید ملک در کشور کانادا نمی تواند تضمینی بر گرفتن اقامت فرد مهاجر باشد، اما ضرری هم ندارد بدلیل اینکه خود یک سرمایه محسوب می شود. از سال 2017 طبق مصوبه فدرالی دولت کانادا خرید ملک راهی برای دریافت اقامت کانادا محسوب نمی گردد. اما در کنار آن می توان با خرید یک کسب و کار این مشکل را برطرف کرد.

از طرفی خرید مسکن در کشور کانادا مسیر ساده ای دارد و به نسبت کشورهای توسعه یافته، قیمت بسیار مناسبی دارد که مسیر را برای افرادی که قصد خرید ملک دارند آسان تر می کند. در کانادا مالکین، از نظر حقوق شهروندی و مالکیتی، مشابه ساکنان و مقیمان این کشور می باشد. فرد مهاجر با دریافت ویزای گردشگری که به مدت 5 سال است می تواند از حقوق شهروندی ملک خود بهره ببرد، این ویزا می بایست هر 6 ماه یک بار تمدید گردد.

قیمت ملک در کانادا

قیمت یک واحد آپارتمان، ملک و یا خانه ویلایی بستگی به استان، شهر و منطقه دارد. شهرهای ونکوور و بریتیش کلمبیا بالاترین قیمت خرید را دارند. به طور مثال قیمت تقریبی یک واحد آپارتمان 60 متری یک خوابه 500 هزار دلار کانادا می باشد. این قیمت خرید برای منطقه ای متوسط و در مرکز این شهرها می باشد.

 

خرید ملک در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک

وام خرید مسکن در کانادا

برای خرید مسکن در کشور کانادا می توان از تسهیلات وام خرید مسکن این کشور بهره برد. در کانادا تسهیلات خرید مسکن را می توان از طریق بانک ها و موسسات مالی اقدام نمود. مطابق قانون بسیاری از کشورها که در ازاء وام خرید مسکن، ملک را به عنوان ضمانت پرداخت تسهیلات گرو نگه می دارند که در بدترین حالت ممکن و در یک دوره زمانی مشخص طبق قرارداد تسهیلات مسکن، در صورت پرداخت نکردن اقساط تسهیلات، ملک به حراج گذاشته می شود.

انواع خانه در کانادا

تمدن و فرهنگ هر کشور در تاریخ بر روی ساخت خانه تاثیر مستقیم داشته است و در نقاط مختلف دنیا برخی فرهنگ ها دارای ساختار متفاوتی در ساخت خانه دارند. در کانادا خانه ها به صورت خانه های کاندو یا همان آپارتمانی، منازل یک طبقه یا ویلایی و خانه های به هم چسبیده می باشد.

وکلای حقوقی موسسه سفیر مهاجر با پرونده های بسیاری در خصوص خرید ملک در کانادا  آماده خدمتگزاری به شما می باشند. برای اطلاعات کامل تر با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *