سرمایه گذاری در کانادا

خرید سهام در کانادا

خرید سهام در کانادا

یکی از روش های مهاجرت به کانادا خرید سهام یک شرکت با بیش از 50 درصد آن و یا خرید یک بیزنس فعال به صورت کامل می باشد. این روش تحت عنوان استارت آپ نیز معروف است. خرید سهام شرکت های فعال کانادایی شرایط خاص خود را دارد، از جمله اینکه شما باید یک بیزنس پلن برای توجیه کسب و کار خود داشته باشید که حاوی دلایل قانع کننده برای اثبات توانایی شما برای حقوق دادن یه کارکنان این شرکت برای مدت حداقل یکسال باشد.

در عین حال لازم است ثابت کنید این تجارت به سود کاناداست. و همچنین نشان دهید در این یکسال مبلغ کافی برای گذران امور زندگی روزمره خود را دارید. حداقل این مبلغ برای یک نفر در حدود 12500 دلار کانادا می باشد و برای هر فرد که به خانواده شما ملحق می شود، حداقل می بایستی مبلغ 3800 دلار دیگر در نظر بگیرید.

مراحل اولیه خرید سهام

خرید سهام یک بیزنس و یا دایر نمودن یک بیزنس در کانادا 2 مرحله دارد. مرحله اول خرید بیش از 50درصد سهام یا کل سهام یک شرکت فعال می باشد که در این مرحله مقدار خیلی کمی پول پرداخت می کنید تا ویزای دائم شما صادر شود. در این مرحله ویزای موقت برای شما صادر می شود تا بتوانید به کسب و کار خود رونق دهید. و نیازی به دانستن زبان انگلیسی نیست به شرطی که بتوانید از حضور یک مترجم در امور خود استفاده کنید.

مرحله دوم کار بعد از رسیدن به کانادا با پرداخت کل مبلغ خرید سهام شرکت شروع شده و یکسال فرصت دارید تا مدیریت سهام و یا شرکت خود را بر عهده بگیرید. در مدت این یکسال می توانید زبان انگلیسی را آموخته و حداقل نمره 6 آیلتس را برای همه مهارت ها در دست داشته باشید. یکسال پس از خرید شرکت و با داشتن نمره 6 آیلتس ویزای دائم برای شما، شرکای شما و وابستگان درجه یک شما و شرکا صادر می گردد.

مک دونالدز

رستوران مک دونالدز”McDonald̛s” بزرگترین رستوران زنجیره ای در دنیاست. شعبه اصلی این رستوران در کشور آمریکا می باشد. محصولات این رستورات عبارت از چیزبرگر، همبرگر، سیب زمینی و مرغ به همراه نوشیدنی های سرد و گرم می باشد. از ویژگی های این رستوران این است که هر شعبه آن در هر جای دنیا، محصولات خود را مطابق با ذائقه و فرهنگ آن کشور ارائه می کند که می توان این نکته را راز موفقیت این شرکت بزرگ دانست. به همین دلیل این رستوران در کشور های مختلف محبوبیت خاصی دارد. در شعب یا نمایندگی های این رستوران قسمتی هم برای سرو نوشیدنی های گرم و سرد وجود دارد. نوشیدنی های سنتی و فرهنگی که مطابق با ذائقه بومی تهیه می شود.

در ذیل برای نمونه پروسه خرید نمایندگی شرکت های زنجیره ای مک دونالدز را بررسی می کنیم.

خرید سهام

خرید سهام در کانادا

خرید نمایندگی شرکت مک دونالدز

مدیران این شرکت بر این عقیده اند که تبلیغات پیوسته راز موفقیت این شرکت می باشد. این تبلیغات به طوری گسترده است که سالانه میلیون ها دلار هزینه تبلیغات این شرکت می باشد. گویی تبلیغات این شرکت به طوری می باشد که یک کودک قبل از آن که خواندن و نوشتن یاد بگیرد نام مک دونالدز را می داند که این موضوع انتقادهایی را هم در بر دارد.

شرایط اخذ نمایندگی مک دونالدز

  •  سرمایه ای در حدود 400 هزار دلار کانادا
  •  خرید امتیاز آن 25 ساله و در حدود 800 هزار دلار کانادا می باشد.
  •  امتیاز نمایندگی تنها به یک شخص تعلق می گیرد و مدیر نمایندگی حق فروش این امتیاز را نخواهد داشت.
  •  شرکت در دوره آموزشی این کمپانی
  •  مدیر نمایندگی سالانه درصد مشخصی از سود خود را به تبلیغات اختصاص می دهد.
  •  مدیر نمایندگی می بایست در آن کشور حضور داشته باشد و مدیریت از راه دور نباشد.

خرید امتیاز این شرکت می تواند یک سرمایه گذاری مطمئن برای هر فرد مهاجر باشد. این رستوران به واسطه تحقیقاتی که روی ذائقه انسان انجام داده، محصولات بسیار لذیذی ارائه می کند که در تمام نقاط شناخته شده و دارای طرفداران بسیاری نیز می باشد.
در صورت تمایل به خرید امتیاز شرکت مک دونالدز، شما می توانید از طریق موسسه سفیر مهاجر با دریافت اطلاعات کامل راجع به این موضوع و تکمیل فرم اخذ نمایندگی مک دونالدز، اقدام جهت اخذ نمایندگی را آغاز کنید.
لطفا جهت مشاوره تلفنی و یا رزرو مشاوره حضوری با تلفن های موسسه حقوقی سفیر مهاجر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *