مهاجرت به کانادا

برنامه مهاجرت تجربه کانادایی

برنامه مهاجرت تجربه کانادایی

کانادا با مساحت ۹٫۹۸ میلیون کیلومتر مربع، در قاره آمریکا شمالی واقع شده است و به عنوان دومین کشور پهناور جهان شناخته می شود. کانادا از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده است و حکومت آن پارلمانی فدرال، دموکراسی و یک پادشاهی مشروطه است و در حال حاضر ملکه الیزابت رئیس کشور است. کشور کانادا برای پذیرش مهاجرین سیاست های گوناگونی را اتخاذ کرده است که یکی از این روش ها برنامه مهاجرت تجربه کانادایی نام دارد.

تجربه کانادایی (The Canadian Experience Class (CEC

برنامه مهاجرت تجربه کانادایی برای متقاضیانی طراحی شده است که قصد دارند اقامت موقت خود را از طریق سابقه کار و تجربه ای که در کانادا به دست آورده اند به اقامت دائم کانادا تبدبل کنند، این روش برای دانشجویان بین المللی و نیرو های موقت خارجی، بهترین گزینه به شمار می آید. متقاضیان واجد شرایطی که دارای مهارت و تجربه مورد نیاز کشور کانادا می باشند، ابتدا باید اطلاعات خود را در بانک اکسپرس انتری به صورت آنلاین وارد کرده و پس از این مرحله، پرونده آن ها مورد بررسی قرار می گیرد. در نهایت افراد واجد صلاحیت، مورد پذیرش برنامه مهاجرت تجربه کانادایی قرار می گیرند.

برنامه مهاجرت تجربه کانادایی شامل دو گروه می شود، که هرکدام الزامات مخصوص به خود را دارند که عبارتند از:

  • مهاجرت نیروی کار موقت خارجی
  • مهاجرت دانشجویان بین المللی
آموزش دیدگان در کانادا

مهاجرت نیروی آموزش دیده و موقت خارجی به کانادا

مهاجرت نیروی کار موقت خارجی 

برنامه مهاجرت نیروی کار موقت خارجی؛ در زیر مجموعه مهاجرت به کانادا از روش تجربه کانادایی قرار می گیرد، این روش برای نیرو های خارجی طراحی شده است که دارای سابقه کار در کانادا می باشند، لازم به ذکر است که دانشجویان تمام وقتی که دارای سابقه کار و خود اشتغالی هستند، شامل برنامه مهاجرت تجربه کانادایی نمی شوند.

شرایط کلی پذیرش در این برنامه به شرح زیر می باشد:

  • متقاضیانی که قصد اقامت و کار  در استان کبک را ندارند
  • اقامت فرد متقاضی در کشور کانادا در طی انجام پروسه
  • دارا بودن حداقل 1 سال سابقه کار در مشاغل تخصصی، حداکثر به مدت 3 سال قبل از اپلای
  • مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی که با توجه به شغل مورد نظر متغیر است، از جمله: CLB5  برای مشاغل سطح B و CLB7 برای مشاغل سطح 0 و A

مهاجرت دانشجویان بین المللی

دانشجویان بین المللی که از دانشگاه های برتر کانادا فارغ التحصیل شده اند و دارای شرایط ذیل و اکسپرس انتری باشند می توانند در برنامه مهاجرت تجربه کانادایی شرکت نمایند، حداقل شرایطی که متقاضیان باید دارای آن باشند به شرح زیر است:

  • تحصیل در یکی از موسسات کانادایی
  • مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی
  • داشتن حداقل یک سال سابقه ی کار تخصصی و یا فنی و حرفه ای در طول مدت تحصیل

مؤسسه حقوقی سفیر مهاجر ارائه دهنده خدمات مشاوره در امور پذیرش تحصیلی در دانشگاه های معتبر دنیا و امور کاری و سرمایه گذاری در خدمت شماست. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط سیستم سرمایه گذاری در کانادا، زندگی در کانادا و تحصیل در کانادا، با مشاورین مجرب مؤسسه حقوقی سفیر مهاجر تماس حاصل فرمایید. چنانچه تمایل دارید تا شرایط خود را برای مهاجرت مورد سنجش قرار دهید فرم ارزیابی زیر را تکمیل نموده تا مشاورین ما شرایط شما را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *