موسسه حقوقی بین الملل سفیر کبیر صلح با نام تجاری سفیر مهاجر یک موسسه ثبت شده است و ساز و کار قانونی دارد. با توجه به ماهیت موسسه سفیر مهاجر قراردادهای این موسسه در امر مشاوره حقوقی، مهاجرت، تحصیل و سرمایه گذاری با تضمین کتبی بازگشت مبلغ قرارداد برای مراحل انجام نشده منعقد می گردند.

موسسه سفیر مهاجر دارای گروه های کاری مختلفی است از جمله مشاورین اولیه تلفنی، گروه مشاورین ارشدو نیز کارشناسان پروندها و در نهایت وکلا . هر پرونده با سلسله مراتب خود در داخل موسسه در جریان است. ابتدا مشاورین تلفنی در مورد کلیات با متقاضیان مهاجرت و یا تحصیل صحبت نموده و بنا به فراخور شریط متقاضی وی را به مشاور ارشد ارجاع می دهند. در این مقطع مشاور ارشد که قبلا دارای تجارب بسیاری در امر مهاجرت و یا تحصیل می باشد با پشتوانه اطلاعات علمی کارشناسان شرکت، متقاضی را در مسیر درست هدایت نموده و کار را به وکیل خواهد سپرد.

کلیه امور پرونده های این موسسه توسط وکلای حقوقی رسمی و یا وکلای ثبت شده در کشورهای مقصد صورت می پذیرد و لذا پرونده شما با وکالت وکلای موسسه کاملا قانونی پیگیری می شود. موسسه سفیر مهاجر با داشتن نماینده، وکیل و کارگزار رسمی در کشورهای مقصد امور پرونده های مهاجرتی و تحصیلی را با سرعت بیشتری پی می گیرد. پرونده های حقوقی و مهاجرتی در این موسسه پس از عقد قرارداد با نظر وکلا برای هر متقاضی بصورت کاملا جداگانه طراحی و پیگیری می شود. تا نتایج درخشان تری حاصل شود. با توجه به اعتبار و خوش نامی موسسه سفیر مهاجر تمامی تلاش این موسسه در جلب رضایت مشتری بوده و این رضایت دلیل تضمین موفقیت بیشتر موسسه خواهد بود.

ارزیابی اولیه پرونده

ویزای 190 استرالیا؛ ویزای نیروی متخصص

گاهی تصمیمات اولیه ما برای پیمودن راه های موفقیت با مشورت متخصصین و افراد با تجربه تبدیل به راه کارهای عملی بهتری می شود.

لذا مشاورین موسسه سفیر مهاجر در کنار شما هستند تا با هر شرایطی که شما دارید پس از کارشناسی و ارزیابی پرونده شما بهترین راه کار های ممکن برای مهاجرت، کار، تحصیل یا سرمایه گذاری در اقصی نقاط جهان را پیش پای شما بگذارند. در صورت نیاز به ارزیابی اولیه لطفا مشخصات خود را در فرم ارزیابی وارد نموده و برای ما ارسال نمایید. ضمنا ارزیابی اولیه کاملا رایگان خواهد بود.

آخرین نوشته ها

اینستاگرام موسسه