کانادا کشوری پهناور در شمال قاره آمریکا
کانادا دومین کشور وسیع دنیا در شمال قاره آمریکا قرار دارد.

کانادا همواره مورد توجه مهاجرانی است که بدنبال زندگی در سرزمینی با استانداردهای بالا و مدرن بوده و مقصدی متعالی را می جویند. کشور کانادا  با جمعیتی  بیش از 35 میلیون نفر و با وسعتی حدود 10 میلیون کیلومتر مربع در شمال قاره آمریکا، دومین کشور بزرگ دنیا از لحاظ مساحت بوده و چهارمین کشور دنیا از نظر مساحت خشکی است. کشور کانادا از 10 استان و سه قلمرو تشکیل شده که از مهمترین آنها استان های کبک، انتاریو، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا می باشد. با وجود مساحت بسیار زیاد کانادا، جمعیت کانادا بسیار اندک بوده و تقریبا یک دهم جمعیت ایالات متحده آمریکا است. از این روست که کانادا کشوری مهاجر پذیر است و عمده اقتصاد و بازرگانی آن وابسته به جمعیت اغلب مهاجر آن است. از بزرگترین شهرهای کانادا می توان به شهرهای تورنتو، اتاوا و ونکوور اشاره نمود.

روش های مهاجرت به کانادا

مهاجرت از طریق تحصیل

Asset 2

کانادا یکی از پیشرفته ترین و معتبرترین سیستم های آموزشی جهان را داراست. بیش از 20 دانشگاه کانادا در فهرست برترین دانشگاه های جهان قرار دارند. صدها دانشگاه و هزاران کالج فنی در کانادا در حال آموزش افراد برای آماده سازی خیل عظیم نیروی کار آینده کانادا هستند. یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و یا کالج های معتبری است که در کانادا فعالیت می کنند. از مزایای تحصیل در کانادا امکان گرفتن اقامت کانادا در پایان تحصیلات، امکان گرفتن ویزای همراه برای همسر و یا فرزندان و نیز اعتبار بالای تحصیلات کانادایی در بازار کانادا می باشد. ضمنا کانادا برای تحصیل فرزندان شما در مقاطع دبستان و دبیرستان نیز شرایط ممتازی فراهم نموده است. ضمن اینکه با تحصیل فرزندان در کانادا امکان الحاق والدین به آنها نیز میسر است. گرفتن ویزای تحصیلی کانادا دارای پیچیدگی های بسیاری است که آسان ترین کار مشورت با مشاورین و وکلای مهاجرت موسسه سفیر مهاجر می باشد.

مهاجرت از طریق تخصص و سابقه کار

Asset 2

کانادا کشوری در حال رشد و پویاست و همواره نیاز به نیروی کار متخصص و باتجربه دارد. روشهای مهاجرت با تخصص و تحصیلات در گرو سیستم امتیاز بندی دقیقی بنام اکسپرس انتری است که قبلا با نام اسکیل ورکر هم شناخته شده بود. بصورت کلی، برای مهاجرت به کانادا با این روش شما نیاز به کسب امتیاز اولیه از پارامترهای مختلفی از قبیل سن، تحصیلات، سابقه کار مرتبط، زبان انگلیسی یا فرانسه، و نیز وضعیت دقیق خانوادگی مثل تجرد یا تاهل دارید. مشاورین موسسه سفیر مهاجر در هر زمانی آمادگی دارند تا بهترین پرونده را به فراخور وضعیت فعلی شما فراهم نمایند. ضمنا شما می توانید با پر کردن فرم ارزیابی رایگان نسبت به وضعیت و شرایط مهاجرتی خود برای مهاجرت به کانادا و یا دیگر کشورهای جهان آگاهی پیدا کنید. مطالب مرتبط با مهاجرت به کانادا و اطلاعات آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی را نیز می توانید در همین سایت پیگیری نمایید.

مهاجرت از طریق تحصیل در کانادا

کانادا یکی از پیشرفته ترین و معتبرترین سیستم های آموزشی جهان را داراست. بیش از 20 دانشگاه کانادا در فهرست برترین دانشگاه های کانادا قرار دارند. صد ها دانشگاه و هزاران کالج فنی در کانادا در حال آموزش برای آماده سازی خیل عظیم نیروی کار آینده کانادا هستند. یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و یا کالج های معتبری است که در کانادا فعالیت می کنند. از مزایای تحصیل در کانادا امکان گرفتن اقامت کانادا در پایان تحصیلات، امکان گرفتن ویزای همراه برای همسر و یا فرزندان و نیز اعتبار بالای تحصیلات کانادایی در بازار کانادا می باشد. ضمنا کانادا برای تحصیل فرزندان ما در مقاطع دبستان و دبیرستان نیز شرایط بسیار ممتازی فراهم نموده است. ضمن اینکه با تحصیل فرزندان در کانادا امکان الحاق والدین به آنها نیز میسر است. گرفتن ویزای تحصیلی کانادا دارای پیچیدگی های بسیاری است که آسان ترین کار مشورت با مشاورین و وکلای مهاجرت موسسه سفیر مهاجر می باشد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

دولت کانادا از جذب سرمایه گذارهای خارجی بسیار استقبال می کند. بطوریکه سالانه هزاران نفر از صاحبان سرمایه با خرید ملک و یا سهام و یا کسب و کارهای مختلف به این کشور می آیند و پس از انجام کارهای قانونی نسبت به اخذ اقامت دائم کانادا اقدام می نمایند. حداقل سرمایه لازم جهت خرید بیزنس و یا سهام شرکت ها در کانادا حدود 1.5 میلیون دلار کاناداست. البته در ایالتهای کم جمعیت می توان حتی با مبلغ 800000 دلار هم سرمایه گذاری نمود. سرمایه گذار می تواند بمحض اثبات وجود سرمایه به کانادا عزیمت نموده و اقدام به بررسی کسب و کارها و تجارت و سرمایه گذاری نماید. یکی دیگر از راههای سرمایه گذاری در کانادا با سرمایه های محدودتر استفاده از وکلای مالی و موسسات اعتباری در کانادا می باشد که نحوه سازوکار آن را می توانید از مشاورین و وکلای موسسه سوال نمایید. موسسه سفیر مهاجر پلی مطمئن برای ورود موفق به کاناداست.

آخرین نوشته ها